DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Kas yra interjeras internetu?


Tai vis labiau populiarėjanti interjero kūrimo paslauga. Šis būdas yra patrauklus, nes galima užsisakyti būtent tokios apimties paslaugą, kurios reikia – pavyzdžiui tik parinkti spalvą ar baldus svetainei. Paslaugų paketai turi iš anksto numatytą bendravimo laiką internetu, aiškiai apibrėžtą kainą ir tikėtiną rezultatą, kuris paaiškinamas pavyzdžiais. Be to pateikiamas prekių sąrašas, kuriuo galima pasinaudoti bet kada - nereikia į priekį planuoti susitikimų, o pirkinius įsigyti gavus premiją. Darbuodamasis su tradiciniu dizaineriu, užsakovas gautų pilną ir brangią paslaugą. Užtat interjeras internetu leidžia savo svajonę skaidyti į smulkesnius sumanymus, drąsiai keisti nuomonę arba dalį sprendimų įgyvendinti be dizainerio pagalbos. Anksčiau interjero dizaino paslauga buvo šiek tiek paslaptinga, brangi ir sunkiai prieinama. Interjeras internetu leidžia iš naujo pamilti savo namus kiekvienam norinčiam.
Ką daro INTERJERO MINISTERIJOS dizaineriai?


Interjero dizaineriai padeda jums sukurti tokius namus apie kokius svajojote. Ieškant sprendimų savarankiškai, dažnai tai tampa rimtu iššūkiu – gali atrodyti, kad gražiojo Pinterest vaizdelio tiesiog neįmanoma įgyvendinti. Dizaineriai pateikia būtent jums skirtus sprendimus kaip pasitelkus spalvas, daiktus, dekorą, apšvietimą ir tekstilę perkelti į norimą patalpą pasirinktą stilių, o kartu ir gyvenimiškus poreikius.
Kaip aš bendradarbiausiu su intejero dizaineriu?


Turėsite jums sukurtoje paskyroje užpildyti anketą, sukelti savo patalpos matmenis ir nuotraukas. Taip pat galėsite nurodyti savo inspiracijas iš Pinterest ir Instagram. Internetinėje platformoje jūsų pasirinktu laiku su jumis susisieks dizaineris. Jūs galėsite aptarti idėjas ir koncepcijas prieš dizaineriui pateikiant dizaino paketą.
Kiek užtruks projektavimas?


Tipiniu atveju savo interjero koliažą turėtumėte gauti per 2 savaites. Laiką pradedame skaičiuoti, tuomet, kai gauname užpildytą anketą. Numatomas korektūrų laikas - 1 savaitė. Užsisakant „PAGRINDINĮ“ paketą kartu su 3D vizualizacijomis procesas turėtų užtrukti 3-4 savaites, o „PILNAS“ 5 savaites.
Kiek kainuoja kiekvienas dizaino paketas?


Mes siūlome 3 įvairios apimties dizaino paketus nuo 75 iki 300 eurų, o papildomai galima užsisakyti patalpų 3D vizualizacijas, kuriose savo svajonę matysite atvaizduotą beveik tikroviškai.
Ar galima užsisakyti vizualizacijas įsigyjant paketą „LENGVAS“?


Ne, vizualizacijos neužsakomos kartu su paketu „LENGVAS“, nes jis skirtas nedideliems interjero patobulinimams. Paketas tinkamas tuomet, jei sunku apsispręsti dėl spalvų, dekoro detalių ar keletos naujų baldų. Šiomis priemonėmis galima nuostabiai pagražinti svetainę, valgomąjį arba miegamąjį!
Kokiais paketais naudojantis galima susiprojektuoti virtuvę arba vonią?


Virtuvės arba vonios sprendimams arba didesnės apimties sumanymams reiktų užsisakyti „PAGRINDINĮ“ arba „PILNĄ“ paketą, nes juose pateikiami planai ir patalpų išklotinės. Taip pat šiuose paketuose yra numatyta galimybė pasinaudoti dveijų patalpų pasiūlymu arba planuoti dvigubos paskirties patalpas – pavyzdžiui svetainę su atviro tipo virtuve. Tokiu atveju už vizualizacijas papildomai mokėsite tik vieną kartą!
Kuo skiriasi paketai „PAGRINDINIS“ ir „PILNAS“?


„PAGRINDINIAME“ pakete jūs gausite planą su baldų išdėstymu ir vienos pagrindinės sienos išklotinę. Pagal šiuos brėžinius galima įgyvendinti dizaino sumanymą ir pateikti užsakymą baldininkams. „PAGRINDINIAME“ pakete techninių detalių nebus. Paketas „PILNAS“ yra išsamesnis ir lankstesnis. Pakete gausite ne tik patalpos planą su baldais, bet ir svabiausių elektros įvadų išdėstymą bei visas sienų išklotines. Šiame pakete taip pat siūlome panagrinėti daugiau pavyzdžių, ir dar vieną, pirminį, planą su baldais, kurį galima koreguoti. Abu paslaugų paketai suteikia galimybę už papildomą mokestį užsisakyti 3D vizualizacijas.
Ar būtina atlikti stiliaus dėlionę?


Taip, stiliaus dėlionė mums padeda suprasti, kokie dalykai jums gražūs, o kokie ne. Be to, rezultatai jus sudomins.
Kokius daiktus jūs įtraukiate į pirkinių sąrašą?


Mes siūlome daiktus ir medžiagas, kuriuos galite naudoti, kad pakeistumėt savo patalpą. Jie bus sukelti į pirkinių sąrašą su nuotraukomis, kainomis ir internetinėmis. Jei užsisakysite vizualizacijas, jose taip pat bus šie daiktai. Pirkinių sąraše kiekviena pozicija turi ir pigesnių ir brangesnių alternatyvų.
Norėčiau dekoruoti savo patalpą, ar galėčiau pasilikti kai kuriuos čia esančius daiktus?


Galite pasilikti savo daiktų, mes juos įkomponuosime. Galime pasiūlyti pabandyti ir šį tą naujo.
Ar galėsiu bendrauti su dizaineriu, kol vyks projektavimo procesas?


Taip, žinoma. Galite rašyti laiškus info@dizainoministerija.lt ir dizaineris jums atsakys.
Aš gavau savo paketą, ar galėčiau jį koreguoti?


Paketas „LENGVAS“ tokios galimybės neturi, bet jūs laisvai galite naudotis jums pateiktomis alternatyvomis. Kituose paketuose yra numatytas fiksuotas revizijų skaičius. Jei reikia papildomų revizijų, susisiekite su mumis info@interjeroministerija.lt. Užklausa turėtų būti pateikta per 7 dienas po jūsų paskutinės revizijos.
Kokią informaciją turėčiau pateikti?


Mes turėtume žinoti kiek namuose gyventojų ir kokio jie amžiaus. Taip pat turime žinoti kaip jūsų patalpa atrodo, todėl reikės fotografijų ir matmenų.
Ką daryti, jei nežinau matmenų?


Matmenys būtini, kad galėtume sukurti būtent jūsų situacijai skirtą dizainą.
Ar galiu iš naujo atlikti stiliaus dėlionę?


Taip, galite tai daryti iki apmokėjimo.
Ar mano patalpa turi būti švari ir tuščia?


Nėra būtinybės viską iškraustyti ir išvalyti, bet iš pateiktų nuotraukų mes turėtume suprasti kokios formos ir dydžio yra jūsų patalpa.
Kiek nuotraukų turėčiau įkelti?


Turėtumėt įkelti mažiausiai 4 fotografijas – po vieną kiekvienai sienai. Mes norėtume daugiau, kad galėtume kuo tiksliau suprasti jūsų patalpos privalumus ir trūkumus.
Ar vėliau galėčiau tikslinti savo projekto duomenis?


Jūs tai galite daryti tik iki apmokėjimo. Po to, kai jūsų anketa priimta ir darbas pradėtas, duomenų keisti nebegalima. Jei pastebėjote netikslumų, susisiekite su mumis info@interjeroministerija.lt kaip įmanona greičiau.

NORITE SUŽINOTI DAUGIAU?
S U S I S I E K I M E