Nežinai kaip tai veikia? Žemiau aprašyti 4 žingsniai.

01

ATSKLEISKITE MUMS SAVO SVAJONES

interjero-ministerija-4steps-step1-A.jpg

A

PasirInkIte patalpą ar jos dalį, kurią norėtumėte projektuoti.

02

PAPASAKOKITE APIE SAVO PATALPĄ

interjero-ministerija-4steps-step2-D.jpg

A

Mes atsiųsime išsamią sekančių žingsnių instrukciją.

 

 

 

 

 

Atsiųsta instrukcija ir anketa jūsų prieigoje padės jums šiuos žingsnius atlikti lengvai ir greitai.

03

MES SUKURSIME JŪSŲ PASIRINKTĄ SVAJONĘ

interjero-ministerija-4steps-step3-A.jpg

A

Mes profesionaliai įvertinsime situaciją ir numatysime veiksmų planą.

 

 

 

 

 

Jūsų stiliaus dėlionės atsakymai ir anketos duomenys padės mums kurti ir rasti tinkamus dizaino sprendimus.

04

JŪSŲ NAUJOS 

ERDVĖS DIZAINAS PARUOŠTAS

interjero-ministerija-4steps-step4-A.jpg

A

Mes atsiųsime jūsų užsakytą dizainą. Viskas, ko jums prireiks, rasite viename rinkinyje. 

kaip tai veikia

Nežinai kaip tai veikia? Žemiau aprašyti 4 žingsniai.

01. ATSKLEISKITE MUMS SAVO SVAJONES


A. PasirInkIte patalpą ar jos dalį, kurią norėtumėte projektuoti. B. AtlikIte smagią stiliaus dėlionę. Tai greitas ir interaktyvus kūrybinis procesas. Tokiu būdu mes sužinosime, koks jūsų interjero dizaino stilius. C. Išsirinkite interjero dizaino paketą, tinkamą jūsų patalpai ir biudžetui. Kiekvienas paketas turi fiksuotą kainą ir aiškiai parodo ko konkrečiai galite tikėtis bei suteikia galimybę veikti pasirinktame kambaryje. D. Užsisakykite paslaugą, kad galėtumėte atlikti tolimesnius žingsnius.
02. PAPASAKOKITE APIE SAVO PATALPĄ


A. Mes atsiųsime išsamią sekančių žingsnių instrukciją. ​​Atsiųsta instrukcija ir anketa jūsų prieigoje padės jums šiuos žingsnius atlikti lengvai ir greitai. B. Nufotografuokite savo patalpą bei daiktus, kuriuos norite pasilikti.​​​​​Kaip tai padaryti bus nurodyta atsiųstoje instrukcijoje. C. Išmatuokite savo patalpą bei daiktus, kuriuos norite pasilikti vadovaudamiesi instrukcija.​​​​​Kaip tai padaryti bus nurodyta atsiųstoje instrukcijoje. D. Užpildykite mūsų atsiųstą anketą. ​Laukite dizaino sprendimų pasiūlymo, kuris pasieks jus per nustatytą laikotarpį.
03. MES SUKURSIME JŪSŲ PASIRINKTĄ SVAJONĘ


A. Mes profesionaliai įvertinsime situaciją ir numatysime veiksmų planą. Jūsų stiliaus dėlionės atsakymai ir anketos duomenys padės mums kurti ir rasti tinkamus dizaino sprendimus. B. Jūsų patalpai sukursime nuotaikų rinkinį* (-ius). *Angl. "mood board" C. Pasirinkus dizainą mes paruošime užsakytą paketą: planą (-us)*, 3D vaizdus*, spalvų paletę, tiekėjų duomenų bazę, pirkinių sąrašą ir mūsų partnerių nuolaidas. *pasirinktinai D. Po konsultacinio aptarimo galime pakoreguoti dizainą.
04. JŪSŲ NAUJOS ERDVĖS DIZAINAS PARUOŠTAS


A. Mes atsiųsime jūsų užsakytą dizainą. Viskas, ko jums prireiks, rasite viename rinkinyje. B. Įrenginėdami erdvę naudokitės gauta instrukcija. Atsipalaiduokite ir patirtirkite, kaip mūsų sukurtos instrukcijos žingsnis po žingsnio padeda keisti jūsų erdvę. C. Džiaukitės gyvenimu savo mylimuose namuose. ​Būtume labai dėkingi, jei atsiųstumėte savo naujos erdvės nuotraukas.Taip dalyvautumėte konkurse su puikiomis dovanomis.