Kudirkos namai

2018 gegužės 25

 

Skaitykite daugiau

Ryškių detalių interjeras

2017 lapkričio 28

 

Hipsterio svetainės įvaizdis lengvai tilptų į schemą ilga sofa + debesis spalvotų pagalvių + pokaičio lova. Tai viskas, ko reikia ilgam, maloniam ir neįpareigojančiam savaitgalio bendravimui su draugais. Neįkyrios kūrybinės paieškos ir efektingas rezultatas. Verta pasidžiaugti savimi!

 

Skaitykite daugiau

Interjeras su palme

2017 lapkričio 28

 

„Kieta“ nuotrauka ne vienam yra padėjus išgelbėti savo nykų kambarį  dar paauglystės laikais. Vis dėlto moderno stiliui svarbios  dar kelios detalės: didžiulė palmė, kurios stilizuotu ornamentu  būdavo puošiami  interjerai, turkio spalvos fotelis ir tarsi saulė tviskantys grakštūs žalvario elementai.

Siūlome pasinaudoti mūsų rinkiniu.

Skaitykite daugiau

Interjeras žydromis lubomis

2017 lapkričio 27

 

Šis interjeras alsuoja paslaptinga Maroko ir Kalifo rūmų nuotaika. Net jei neketinate perdažyti žydra spalva lubų ir grindų, išeitis yra. Dideles spalvines dėmes kambaryje paprastai sudaro namų tekstilė. Taigi, pirmas žingsnis pagalvės: meslvos, mėlynos, indigo ir visų kitų įmanomų jūros spalvų, kurios dera tarpusavy. Antras žingsnis – sultono pogulio vertas mėlynas gulimasis fotelis. Trečia dalis – rytietiško stiliaus detalė arba drožinys. Salem aleikum!

 

Skaitykite daugiau

Gailės interjeras

2017 lapkričio 22

 

Net ir patį kukliausią interjerą gėlės gali padaryti išskirtiniu. Šiame pavyzdyje jos sukabintos ant sijų, todėl svetainė primena oranžeriją. Bijote senovinio bobutės viksvų, gebenių ir pintų krepšių įvaizdžio? To tikrai nebus,  nes gėlės  puikiai dera su šį sezoną beprotiškai madingo kailio detalėmis, ryškiomis spalvomis ir moderniu toršeru.

 

Skaitykite daugiau