PRIVATUMO POLITIKA

Kokie duomenys surenkami svetainėje ir telefonu?

Savanoriškai registruodamiesi mūsų teikiamoms paslaugoms, Jūs nurodote savo vardą, pavardę, telefono numerį, el. pašto adresą ir adresą registracijos formoje.
Savanoriškai pildydami užklausą dėl mūsų teikiamų paslaugų, Jūs nurodote savo vardą, pavardę, el. pašto adresą ir telefoną registracijos formoje.
Savanoriškais žaisdami „Stiliaus dėlionę“, Jūs nurodote savo vardą ir el. pašto adresą registracijos formoje.
Savanoriškai prenumeruodami laiškus, Jūs nurodote savo vardą ir el. pašto adresą registracijos formoje.

 

Kokiu tikslu renkami duomenys?

Vardas ir pavardė naudojami kreipiantis į Jus asmeniškai, o jūsų el. pašto adresas reikalingi tam, kad galėtume siųsti jums laiškus, svetainės naujienas, anketos rezultatus, naudingą medžiagą, komercinius pasiūlymus. Telefono numeris naudojamas, kad galėtume siųsti priminimus apie Jūsų užsakytas paslaugas ir komercinius pasiūlymus.
El. pašto adresas, vardas, pavardė, telefono numeris ir adresas, gauti iš Jūsų, reikalingi tam, kad galėtume sukurti Jūsų paskyrą klientų bazėje, taip pat identifikuoti Jus, kaip asmenį, kuriam turi būti suteikta užsakyta paslauga ar pristatomas nuolaidų kodas. Duomenys apsaugomi serverio saugumo priemonių. El. paštas taip pat gali būti naudojamas įprastam susirašinėjimui. Telefono numeris gali būti naudojamas skambučiui arba sms žinutei dėl informacijos patikslinimo apie paslaugas.
Jūs galite bet kada pareikalauti mūsų panaikinti savo paskyrą ir pašalinti visus duomenis, kurie buvo saugomi mūsų sistemose (išskyrus tuos, kurių saugojimas yra apibrėžtas įstatymais).

Kaip šie duomenys naudojami ir apsaugomi?

Jūsų vardas, pavardė, telefono numeris ir el. pašto adresas neperduodami tretiems asmenims, jokiomis sąlygomis, išskyrus atvejus, susijusius su teisėsaugos reikalavimais.
Jūs galite atsisakyti prenumeratos ir pašalinti savo vardą, pavardę, telefono numerį ir el.pašto adresą bet kuriuo metu, paspaudę prenumeratos atsisakymo nuorodą, esančią kiekviename laiške arba susisiekus su mumis telefonu +37068744076 arba el. paštu info@interjeroministerija.lt
Svetainėje WWW.INTERJEROMINISTERIJA.LT naudojami sausainėliai (Cookies) ir Google Analytics bei WIX tinklalapių turinio valdymo sistemos duomenys.
Šių duomenų pagalba surenkama informacija apie lankytojų veiksmus, turinio kokybės, svetainės naudojamumo gerinimo tikslais.
Jūs galite bet kuriuo metu pakeisti savo naršyklės nustatymus taip, kad naršyklė blokuotų visus cookies failus ir perspėtų Jus apie tokių failų siuntimą. Atminkite, kad tokiu atveju kai kurios funkcijos gali neveikti tinkamu būdu.
Ši privatumo politika taikoma tik svetainei WWW.INTERJEROMINISTERIJA.LT 
Šios politikos pasikeitimų atveju jus galėsite perskaityti apie juos mūsų svetainėje arba spec. laiškuose gautuose į savo el. pašto adresą.
Su pilna „Interjero Ministerijos“ asmens duomenų tvarkymo politika galite susipažinti "Privatumo politikos taisyklės".
Norėdami susisiekti su mumis bet kokiais klausimais, Jūs galite parašyti mums el. laišką adresu: info@interjeroministerija.lt
Kontaktai: M.Paco 4, Vilnius; tel. 868744076; el. paštas: info@interjeroministerija.lt